Життя в приватному будинку має чимало переваг. Але разом з цим і достатньо складнощів. Зокрема, окремий маєток має менший рівень безпеки, ніж квартири в багатоповерхівках з закритою територією і під’їздом на кодовому замку. Проте, це не привід відмовлятися від життя в приватному секторі. Просто варто попіклуватися, щоб охорона будинку була належною та при плануванні системи безпеки були враховані всі нюанси. На що ж звертати увагу?
З чого складається система охорони?
В залежності від розміру вашого будинку та території, що його оточує, треба вибирати ту чи іншу систему охорони. Зазвичай вона складається з:
- датчиків руху всередині приміщень;
- датчиків закривання та відкривання вікон і дверей;
- датчиків розбиття вікон;
- системи пожежної охорони;
- системи відеоспостереження;
- тривожної кнопки.
Іноді власники великих приватних будинків також користуються послугами фізичної охорони. В такому разі за територією ведеться постійне спостереження зовні. У поєднанні з внутрішньою системою безпеки це дає 100% захист від злодіїв. І це дійсно має сенс для великих маєтків. Якщо у вас такий, вибирайте агенцію, що надає відповідні послуги.
Як вибрати охоронну компанію?
Вибираючи охоронну агенцію, зважайте на рейтинги компанії та перелік послуг, що вона надає. Важливо, щоб фірма мала гарну репутацію, працювала з сучасним обладнанням і піклувалася про кваліфікацію своїх робітників.
Саме таким вимогам відповідає компанія Охоронний холдинг. Її особливостями є:
- можливість встановлення систем сигналізації за одну добу;
- підтримка клієнтів у режимі 24/7;
- лояльна цінова політика;
- реагування на виклик за кілька хвилин у будь-який час доби.
Вибираючи Охоронний холдинг, ви гарантуєте безпеку собі та своїй родині, незалежно від того, знаходитесь ви всередині будинку або за його межами.
Пам’ятайте, жоден замок не буде достатньо ефективним. Краще встановити якісну сигналізацію та приєднати будинок до пульта безпеки. Тільки так ви зможете захистити майно та своє життя.