Число приватних інвесторів в Україні зростає, адже можливість отримувати стабільний пасивний дохід приваблює багатьох. Крім того, високий інтерес до сфери інвестування безпосередньо пов’язаний із підвищенням фінансової грамотності населення. Це, своєю чергою, визначено доступністю навчання роботі на фондовій біржі.
Потенційний інвестор сьогодні має багато можливостей, щоб отримати необхідні знання та навички. Розповідаємо про один із найефективніших способів — навчання у Біржовому університеті. Цей відомий в Україні навчальний центр надає можливості успішного старту на біржі.
Чому інвестуванню потрібно вчитися: думка фахівців
Торгівля на біржі — реальний шанс заробити великі гроші. Така перспектива приваблює багатьох. Але треба розуміти, що успіх на цьому шляху не досягається випадково. Тільки кропітка робота та навчання трейдингу (https://buniversity.com.ua/birzhovyi-universytet — за посиланням курс від Біржового університету для новачків) дозволяють побудувати кар’єру інвестора. Фахівці зазначають, що початок торгівлі на фондовому ринку без попередньої підготовки може призвести до значних втрат, аж до злиття всього депозиту. Спровокувати таку ситуацію в цьому випадку здатні такі фактори:
- Незнання інструментів та термінології. Фінансові ринки складні та різноманітні. Для успішної торгівлі необхідно розбиратися в різних їх особливостях.
- Відсутність навичок аналізу. Вміння аналізувати ринкові дані, новини та фінансові звіти компаній є ключовою умовою для успішного інвестування. Без нього важко ухвалювати обґрунтовані інвестиційні рішення.
- Відсутність стратегії. Без чіткого плану, заснованого на аналізі та розумінні ринку, інвестор діє навмання. Імовірність успіху у разі мінімальна.
- Нестача диверсифікації. Новачки не розуміють важливість розподілу інвестицій серед різних фінансових інструментів, секторів економіки та географічних регіонів. Без диверсифікації інвестиційного портфеля за несприятливих умов ринку вони зазнають великих втрат.
- Емоційність у прийнятті рішень. Ненавчені інвестори часто піддаються емоціям. Це призводить до панічних продажів під час ринкових спадів або необґрунтованих покупок у період ажіотажу. Такі рішення можуть виявитися вкрай невигідними.
Початок роботи на біржі без необхідних знань та навичок призводить до того, що новачок, стикаючись з підводним камінням цієї сфери діяльності, зазнає великих збитків.
Особливості навчання біржовій справі: що пропонує Біржовий університет
Багато потенційних інвесторів вважають, що для проходження спеціалізованого навчання потрібно багато сил та часу. Хоча, працюючи на біржі, вдосконалювати свої знання потрібно постійно, базовий рівень підготовки можна отримати лише за три тижні. Зробити це дозволяє навчання у Біржовому університеті, яке має такі особливості:
- зручний формат — інтенсивні зі зворотним зв’язком;
- тільки необхідна інформація — курс спеціально не роздмухується;
- прості пояснення та домашні завдання — дозволяють легко освоювати та закріплювати нові знання;
- практична спрямованість — акцент на реальних прикладах та кейсах дає можливість застосовувати теорію на практиці;
- підтримка досвідчених наставників — курс веде досвідчений інвестиційний експерт, що дає змогу отримувати професійні консультації, рекомендації, аналітику.
Такий підхід робить навчання в Біржовому університеті ефективним та доступним. Новачки мають можливість швидко освоїти базові навички та впевнено розпочати свій шлях в інвестуванні.
Як потрапити на курс навчання трейдингу
Якщо ухвалено рішення розпочати інвестувати на фондовому ринку, потрібно записатися на курс для новачків. Зробити це можна, відвідавши сайт Біржового університету та залишивши заявку за допомогою спеціальної форми. Важливо також вибрати потрібний собі тариф. У кожен із них входить базовий набір опцій. Але деякі тарифи пропонують додаткові бонуси, зокрема доступ до курсу після навчання та його тривалість, перевірку домашніх завдань, майстермайдні з лектором після закінчення курсу та ін.