«Етично та дієво: як розповідати історії, що змінюють життя людей та громад?» — цикл тренінгів для регіональних медіа
Як говорити про людей з інвалідністю? Як етично розповісти про родину у скруті? Як своїми матеріалами впливати на ухвалення рішень та допомагати долати труднощі?
Цього навчатимуть медійників у Львові, Ужгороді та Луцьку. Участь у тренінгах безплатна за умови попередньої реєстрації, передбачена компенсація проїзду.
Під час тренінгу медійники дізнаються про те, як:
Дотримуватись етики та говорити про чутливі теми: як розповідати історії людей з повагою до їхньої приватності та гідності. В чому особливість створення матеріалів, повʼязаних із позбавленням батьківських прав, інвалідністю, насильством над дітьми тощо.
Впливати на розвиток громади та життя її мешканців: про які можливості для підтримки варто інформувати аудиторію, як медіа можуть мотивувати людей звертатися по допомогу, коли самотужки впоратися з труднощами не вдається.
Також під час тренінгу учасники ознайомляться з дослідженням рівня обізнаності населення щодо соціальних послуг, проведеного компанією Gradus Research у громадах Львівщини, Волині й Закарпаття. Згідно з результатами, більш ніж половина опитаних не знає, як отримати соціальні послуги в їхньому населеному пункті чи громаді. 44% респондентів не розуміють, де шукати установи чи організації, які надають соціальні послуги.
Тренерки:
Анастасія Трофимчук, комунікаційна менеджерка проєкту з розвитку інтегрованих соціальних послуг у Львівській області
Юлія Бабич, менеджерка соціальних проєктів комунікаційної агенції UK comms
Наталія Шкляр, комунікаційниця соціальних проєктів комунікаційної агенції UK comms
Дата проведення тренінгу у Львові: 13 листопада 2024.
Час: 09:30–17:00 (обід з 13:15 до 14:15).
Місце проведення: Львів, МолоДвіжЦентр, вул. Скорика, 31.
Дату та час проведення тренінгів в Ужгороді та Луцьку організатори повідомлять додатково усім зареєстрованим.
Після завершення навчання учасники й учасниці отримають сертифікати про успішне навчання.
Тренінг організовано в рамках проєкту, що реалізується ЮНІСЕФ разом із Львівським центром соціальних послуг «Джерело» за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW в рамках національної програми ЮНІСЕФ «Кращий догляд для кожної дитини».