Незважаючи на те, що в минулому році багато бізнесів остаточно пішли в мережу, відмовившись від офлайнових класичних офісів, залишаються сфери, в яких без особистої присутності клієнта обійтися неможливо. І це теж тренд: в 2020 році бурхливо розвивався, наприклад, медичний бізнес, відкривалися нові лабораторії та клініки, які користувалися підвищеною популярністю. Власники таких установ стикаються з питанням: яке покриття для підлоги вибрати, щоб воно відповідало вимогам гігієни, безпеки, довго зберігало первісний вигляд і виглядало досить стильно. Таке ж завдання стоїть і перед власниками:
- освітніх організацій;
- промислових об’єктів зі складськими та виробничими приміщеннями;
- продуктових і не продуктових магазинів;
- офісних приміщень;
- спортивних клубів, розважальних центрів і так далі.
Для всіх цих об’єктів підійде в якості покриття для підлоги такий матеріал, як комерційний гомогенний лінолеум.
Особливості та переваги гомогенного покриття
Гомогенний лінолеум – спеціально створене в розрахунку на використання в комерційних приміщеннях покриття. Але воно підходить і для житлових приміщень, де підлога піддається підвищеному навантаженню. Наприклад, в холах, коридорах, підсобних приміщеннях квартир і будинків. Плюси для використання в комерційних приміщеннях:
- Підвищена міцність і зносостійкість. Це головні якості для офісів, клінік – словом, всіх тих місць, де постійно перебуває велика кількість людей.
- Завдяки структурі гомогенного лінолеуму, його можна багаторазово відновлювати в процесі експлуатації, що дозволяє істотно економити на ремонті і заміні покриття.
- Великий вибір дизайнів і квітів, що надає широкі можливості в оформленні приміщень будь-якої спрямованості.
- Простота і зручність монтажу. Постелити гомогенний лінолеум можна в максимально стислі терміни. Виробник Tarkett пропонує таке покриття як в рулонах, так і у вигляді плитки. Останній варіант – ще більш практичний. Адже якщо лінолеум потреться або подряпається в певному місці, то можна просто замінити один елемент лінолеумної плитки.
Товщина гомогенного лінолеуму – від 1,3 до 2,5 мм. Варіанти в розмаїтті модельного ряду мають додаткові корисні можливості: мають антистатичне або покриття проти ковзання. Бувають також гомогенні покриття для стін – вони підійдуть для приміщень, в яких підвищена вологість, а також потрібна постійна санітарна обробка. Наприклад, для клінік, лабораторій, кабінетів краси.