Хоча 2018 рік ще не закінчився, вже зараз можна подивитися кілька проектів, які за цей період викликали біля себе бурхливий інтерес. Зараз стартап щось само собою розуміле, серед них можуть бути як ігри, так і предмети побутового вжитку. 2018 рік встиг нам подарувати нові винаходи, про які ви точно думали хоча б раз в житті.
Handshake
Для багатьох студентів пошук роботи після випуску стає ускладненням, так що цю проблему взяв на себе стартап Handshake. Це соціальна мережа для студентів за типом LinkedIn, де роботодавці можуть знайти для себе співробітників, а студенти можуть знайти собі роботу. З мережею співпрацюють більше 500 університетських центрів розвитку кар’єри, зареєстровані 9 + мільйонів студентів, а роботу їм пропонують 250,000+ роботодавців.
MEL Science
Хоча стартап працює тільки на два міста – Лондон і Санкт-Петербург – ми вирішили включити його в цей топ, тому що ідея досить цікава. Це корисний і цікавий спосіб не тільки привернути увагу дітей до науки, а й навчити їх чомусь корисному. MEL Science розсилають щомісяця набори, в яких діти мають робити спеціальні експерименти. Також проект запустив MEL Chemistry VR Lessons, де діти за допомогою віртуальної реальності зможуть спостерігати за тим, як відбуваються хімічні чудеса.
https://youtu.be/cFV6j1NWvJY
Куртка BauBax
Одна з кращих речей, яку ви можете взяти з собою, коли на вулиці холодно, а ви ненавидите сумки і рюкзаки. BauBax універсальна куртка, в якій все влаштовано для вашої зручності: тут і теплі кишені, щоб зігріти руки, і кишені, куди ви можете помістити банку з напоєм або щось інше. Також в куртці є окрема кишеня для планшету або телефону, для павербанки та інших дрібниць. І найголовніше – при цьому куртка не виглядає так, немов ваш особистий стиліст Вассерман.
Robot Vera
Ще один стартап з пошуком роботи, але в цей раз більш незвичайний. Робот Вера – це штучний інтелект, який здатний замінити HR-агента. Вера обробляє резюме на різних сайтах, здатна дзвонити потенційному працівнику та дізнаватися його думку з приводу вакансії. На даний момент Віра працює на ринку Росії, де її послугами скористалося 200 великих компаній, але планує переходити на міжнародний рівень.
Volterman
Хоча стартап почався ще в 2017, це одна з кращих технологій цього року. Volterman представили унікальний смарт-гаманець, який об’єднує в собі не тільки функцію зберігання грошей і кредитних карт, але ще і вай-фай, камеру, яка запам’ятовує, хто відкривав ваш гаманець в останній раз і бездротову зарядку для телефону.
Molekule
Всі ми ненавидимо пил, але розробники Molekule ненавидять її на молекулярному рівні. Тому вони придумали пристрій, який бореться з пилом, не просто збираючи його, а руйнуючи складові молекули пилу. Приємним бонусом є те, що пристрій підключається до вай-фай і може управлятися здалеку за допомогою смартфона.
BM Power
Енергія сучасне золото в світі. BM Power розробляє спеціальні енергетичні системи, що перетворюють водень в електрику екологічним, безшумним і дуже ефективним чином. Так з’являється можливість запасати в п’ять разів більше енергії, ніж у тих же батарей, які створені для безпілотників.
Wizards Unite
Компанія Niantic знову втілює в життя мрії фанатів. Спочатку Pokémon GO захопила вулиці світу в гонитві за Пікачу, а тепер радіють Поттеромани (саме так називають фанатів Гаррі Поттера). Зовсім скоро планують випустити гру, де кожен зможе стати чарівником, шукати артефакти, вивчати заклинання і відтепер слово «магл» може застосовуватися до кожного, хто не завантажить на свій пристрій Harry Potter: Wizards Unite.
Telegram Open Network
Хоча сам по собі Telegram непоганий стартап, в цей раз мова йтиме про інше – його токенах. Gram планують продати на рекордну суму для ринку криптовалют – 1,2 мільярда доларів. Але на нову технологію у месенджера величезні плани: крім листувань користувачів, в майбутньому телеграм планує надавати їм всередині програми і власний гаманець для зберігання грошей, наприклад, Gram.
RCML
В основному, цей стартап спрямований для робототехніки. Він спрощує завдання для команди розробників, при цьому зменшуючи цю ж команду. RCML – це набір з мов програмування, з внутрішнім координатором, який дозволяє керувати роботами, ставлячи завдання їм всім одночасно. Такі можливості особливо важливі для виробництв, де є кілька різних роботів, яким доведеться працювати разом.
The Xpand Quick Release System
Якщо Диявол і придумав щось для цього світу, то шнурки, які постійно розв’язуються точно його витівка. Але на допомогу до нас приходить стартап The Xpand Quick Release System, який вирішує проблему новим баченням шнурків для взуття. Тепер досить просто затягнути їх і не турбуватися про те, що вони розв’яжуться або забрудняться.
Playkey
Тепер не потрібно оновлювати залізо в комп’ютері щороку, тому що вийшла нова частина Відьмака, адже Playkey дозволяє грати в ігри з максимальними налаштуваннями навіть на слабких комп’ютерах. Принцип роботи в тому, що сервера перенаправляють картинку з гри на інший комп’ютер і таким чином користувач може насолоджуватися грою. Передплату можна оформити на день, два чи місяць.
Super Straps
Після довгої прогулянки рюкзак, який здавався легким до цього, починає тиснути начебто на все тіло. Super Straps пропонує прибрати цей неприємний ефект. Спеціальні накладки на лямки рюкзака при одному русі послаблюють навантаження на тіло, даючи таким чином йому відпочити від напруги.
Kript
Криптовалюти захоплюють світ, а разом з ними з’являються і нові розробки спеціально для цього. Kript додаткова допомога для трейдерів, що за допомогою штучного інтелекту, може управляти криптоактивами на різних біржах.
WayRay
Компанія розробляє додаткову реальність для автомобілів, таким чином полегшуючи водіння і роблячи його комфортним. У проекті зацікавлена компанія Alibaba, які стали одним з її інвесторів: wayray.com