Loading Події

« Усі Події

 • This event has passed.

Конкурс сайтів WEB AWARDS UA

15 Січня 2019 - 28 Травня 2019

Подія Navigation

Competition sites WEB AWARDS UA

Про конкурс:

Національна інтернет-премія WEB AWARDS UA за кращі сайти і мобільні додатки, проводиться щороку серед розробників і власників проектів.
Перший раз конкурс сайтів https://awards.it-rating.in.ua/ офіційно стартував 15 січня 2018 року.

Етапи проведення конкурсу:

Сайти та мобільні додатки приймаються кілька місяців (зима – весна). У березні починається народне голосування за сайти, в якому може взяти участь кожен бажаючий, після чого по кожній з номінацій формуються лонг-аркуші. У травні до оцінки робіт приступає експертна комісія і члени журі – провідні професіонали веб та мобільної розробки, а також представники бізнесу.

 • 15.01 – 15.03. Подача робіт на конкурс
 • 16.03 – 30.04. Народне голосування
 • 01.05 – 09.05. Формування списку претендентів у кожній номінації
 • 10.05 – 20.05. Голосування експертної комісії і членів журі.
 • 20.05 – 28.05. Оголошення та офіційне привітання переможців, вручення пам’ятних сертифікатів.

Згідно з правилами конкурсу, брати участь можуть всі сайти українською та російською мовою, розроблені українськими розробниками (веб студіями), які зареєстровані в Україні і мають завершений вигляд. Нагадаємо, що один розробник або студія може подавати на конкурс необмежену кількість проектів!

Ваш сайт вже готовий скласти конкуренцію іншим? – тоді залишайте свої заявки на сайті awards.it-rating.in.ua, беріть участь в конкурсі, станьте відомими разом з нами!

Організовує дію перший незалежний сервіс, де можна швидко знайти надійних фахівців в ІТ сфері – IT рейтинг UA.

Переваги участі:

Якщо ви працюєте в сфері створення унікальних інтернет-проектів, вам обов’язково варто взяти участь в національній інтернет-премії WEB AWARDS UA. Чому обов’язково варто спробувати свої сили?

 1. Інформаційна. Участь в конкурсі і перемога в одній з номінацій – відмінний інформаційний привід для власних публікацій в ЗМІ, соціальних мережах і на корпоративному сайті.
 2. Імідж. Подача робіт на конкурс – забезпечить Вам підвищення впізнаваності серед професійної спільноти (члени журі, учасники народного голосування, гості сайту, церемонії нагородження і т.д.).
 3. Медійна. Переможці конкурсу перераховуються в розсилаються організаторами прес-релізах – це значить, згадуються в ЗМІ.
 4. Репутація. Перемога в конкурсі – престижна і дозволяє не тільки залучити нових клієнтів, а й обгрунтувати підвищення вартості послуг.
 5. Експертна. Ви отримуєте, по-справжньому незалежну оцінку якості своїх робіт.
 6. Рейтинг. Перемога в конкурсі сайтів враховуються в рейтингу креативності веб студій. Чим більше нагород ви отримаєте, тим вище буде рядок займає студією.
 7. Представницька. Участь в конкурсі – це прямий вихід на клієнтів: членів журі, гостей конкурсу та тих, хто шукає підрядника, який отримав високі оцінки від професійного співтовариства.
 8. Посилальна. За участю в конкурсі – отримуєте додаткове посилання з авторитетного ресурсу на сайт розробника.

Варто відзначити, що WEB AWARDS – це не тільки престижна і популярна інтернет премія, це ще й досить масштабний захід, який охоплює понад 800 досвідчених студій, 200 якісних і гідних проектів, 20 престижних номінацій і 25 кращих експертів в сфері IT технологій.

Реєструйтеся на конкурс, перемагайте і дивуйте своїми досягненнями всіх!

Деталі

Початок:
15 Січня 2019
Закінчення:
28 Травня 2019
Сайт:
https://awards.it-rating.in.ua/

Організатор

IT рейтинг UA
Телефон:
+38 (068) 181-20-19
Е-mail:
awards@it-rating.in.ua
Сайт:
https://it-rating.in.ua/