Loading Події

« Усі Події

  • This event has passed.

CpaConf 2019

15 Березня 2019 в 09:00 - 23:55

Подія Navigation

CPA conf

15 березня 2019 року в Києві пройде вже 8-а міжнародна конференція з аффілейт маркетингу CpaConf 2019.

Вона була першою і залишається найбільшою в Україні.

Всіх чекають 2 потокb доповідей: для вебмайстрів та для рекламодавців, 24 доповіді, учасники з 12+ країн. З найголовніших тем: перспективи аффілейт ринку, бурж, трендові оффери, перспективні сітки, інструменти для реклами тощо.

На CpaConf немає платних доповідей, тому це завжди корисний контент, реальні кейси та практичні рекомендації від гуру аффілейт.

Пройде конференція в звичному місці, Mercure congress hall, але в цей раз організатори розширили виставкову зону, щоб у партнерів і спонсорів було більше простору і можливості поспілкуватися з учасниками. А в учасників, в свою чергу, отримати більше булочок і подарунків.

CpaConf це не тільки конференція, це величезний нетворкінг, місце де рекламодавці завжди знаходять тлумачних арбітражніків, а ті, в свою чергу, на кого лити, на що лити і звідки. Це обмін досвідом, якщо пощастить, то профітними зв’язками, фішками і секретами топових вебмайстрів, і планами на майбутнє один з одним.

На завершення вечора всіх бажаючих чекає AfterParty: шоу програма, конкурси та призи, вкусняшки, кальяни, безлімітний алкоголь і спілкування в неформальній обстановці.
Квитки є на будь-який бюджет: тим, хто тільки почав арбітраж і хоче стати частиною СРА тусовки – Affiliate, для тих, хто вже впевнено себе почуває на ринку – Business, і для тих, хто не тільки знає як, але і заробив вже не один мільйон, звичайно ж – VIP.

Ціни будуть підвищуватися в міру наближення до дати проведення, тому встигніть купити квиток за мінімальними цінами – заощадьте грошей на траф!

Для читачів marketer – знижка на квитки 5% по промо коду – marketer5СРА

Реєстрація на сайті: cpaconf.com

До зустрічі на CpaConf 2019!

Деталі

Дата:
15 Березня 2019
Час:
09:00 - 23:55

Місце проведення

Mercure congress hall
Vadyma Hetmana St, 6
Kyiv, 02000 Украина
+ Google Map
Телефон:
+38 044 33 88 968