Інтернет-маркетолог, Керівник інтернет-агенції UAWEB
1
0
Статистика сайту gs.statcounter.com/social-media-stats дає результат ґрунтуючись на загальних переглядах сторінок, а не на унікальних користувачах. Тобто статистика в різних джерелах може відрізнятись. Але така статистика дає, на мій погляд більш правильну аналітику. Так як унікальний користувач може заходити один раз на місяць з метою перевірити мінімум інформації, а от кількість перегляду сторінок вже свідчить про справжню популярність ресурсу. Статистика показана з урахуванням всіх платформ: ПК, Смартфони, Планшети, Консоль.
ТОП соц мереж 2018
За станом на вересень 2018 року в Україні є дві найпопулярні соціальні мережі: Facebook 53,11% та Instagram 16,79%. Фейсбук має на сьогодні більш ніж 11 млн активних користувачів в Україні. Третє місце у Youtube 9,1%, який впринципі тримає позиції незмінними і в часі і за територіальною ознакою, тобто всюди і завжди 🙂 На четвертому місці дуже цікава соцмережа – Pinterest 8,88%, яка почала швидко рости завдяки деяким нововведенням: «Продукція, подібна цій» ( “Products like this”) та Pinterest Lens. Детальніше читайте в статті marketer.ua. Твіттер теж впринципі тримає фіксовану позицію. А ось Вконтакте просів – 2,94%, хоча саме по відвідувачам він займає високу позицію сереж сайтів України, детальніше дивіться в цій статті.
Частки мереж в табличному вигляді
Social Media
(Sept 2018), %
Facebook
53,11
Instagram
16,79
YouTube
9,1
Pinterest
8,88
Twitter
5,8
Vkontakte
2,94
Tumblr
1,43
reddit
0,58
Google+
0,56
LinkedIn
0,48
StumbleUpon
0,28
Vimeo
0,04
Other
0,01
Як бачимо, що враховуючи факт появи та стрімкого зростання нових українських соц мереж, вони сховались десь у цифрі 0,01%.
Яка ситуація була в 2016
Фейсбук трошки менше 49,22%, Вконтакте ще мав позиції -25,94%, це було до блокування. Бачимо, що Пінтерест набрав практично в два рази – був 4,88%.
Рейтинг соціальних мереж в 2014
Найпопулярніші соц мережі 2012
Бачимо, що колись лідером був Вконтактє – 50,24%
Не здає позицій соц мережа Pinterest, хоча завдяки її пошуковим можливостям, цю платформу вже можна назвати візуальною пошуковою системою Pinterest. Також і YouTube – завжди популярний, хоча тут теж питання, що це: соц мережа чи пошукова система?
Починаючи з 2014 року, після вагомих змін в українському суспільстві, почали масово зявлятися багато нових українських соц мереж, хоча є й більш ранні приклади.
Але для того щоб соц мережа завоювала авторитет потрібно дуже багато часу та коштів. А це не легка задача, бо навіть Google нещодавно заявив, що припинить в найближчому часі підтримку своєї соц мережі G+. Тому на даний момент, я вважаю найперспективнішою з українських – Nimses, яка має свою ізюминку.
Які соц мережі популярні в світі дізнайтеся в статті marketer.ua
Pingback: Instagram: итоги 2018 — SCM Daily()
Pingback: Что продавать в инстаграм в 2019 - какие товары в тренде? - Marketer()
Pingback: Работа мечты в сети LinkedIn… и не только - Marketer()
Pingback: Twitter: сложности, нововведения и перспективы - Marketer()
Pingback: 125 способов как увеличить посещаемость сайта - Marketer()
Pingback: ТОП 20 фактов о самой популярной соцсети Фейсбук - Marketer()