Loading Події

« Усі Події

Конференція – Всеукраїнський День Логіста

30 Травня 2019 - 31 Травня 2019

Подія Navigation

День логиста

30 – 31 травень 2019 року в Києві традиційно відбудеться головна зустріч для ТОП-менеджерів усіх підрозділів логістики, XXI практична конференція – Всеукраїнський День Логіста, весняний сезон.

Всеукраїнський День Логіста традиційно об’єднає представників галузі для вирішення всіх етапів ланцюга поставок, підвищення ефективності складської обробки товарів, транспортного та інформаційного забезпечення підприємств, роботи з персоналом в логістиці, а також передачі логістичних бізнес-процесів на аутсорсинг.

У перший день, 30 травня, Ви зможете взяти участь в Конференції, в рамках якої почуєте доповіді провідних фахівців логістичних компаній України і експертів-практиків логістики від рітейлерів і постачальників на злободенні теми ринку праці, транспортної логістики, вплив законодавства та інші актуальні теми. Доповіді від практиків це родзинка заходу.

Другий день, 31 травня, буде наповнений майстер-класами від логістів-практиків, які поділяться кейсами з оптимізації й автоматизації бізнес процесів складської логістики. Кожен зможе знайти потрібну йому тему і перейняти унікальний досвід для практичного використання у себе в компанії.

Так само в цей день Ви зможете стати учасником або глядачем змагань водіїв навантажувачів.

Конференція збере більше 250 директорів транспортної, складської логістики і фахівців ЗЕД для знаходження рішень на всіх етапах ланцюга постачань, підвищення ефективності складської обробки товарів, транспортного та інформаційного забезпечення підприємств, роботи з персоналом в логістиці, а також передачі логістичних бізнес-процесів на аутсорсинг.

У програмі конференції:

 • Шпак Іван, Аналітик відділу аналізу ринків компанії Pro-Consulting.
  Тема: Аналіз обсягу вантажоперевезень в Україні. Структура ринку. Зміна перевезення вантажів за видами транспорту.
 • Валерій Губарєв, Експерт Комісії з митних питань громадської ради при ГУ ДФС в місті Кіеве.Ведущій експерт компанії «Незалежне Митне Агентство». 1993-2015 рр. Державна митна служба України.
  Тема: Митні ризики в логістичних процесах міжнародної торгівлі. Як правильно використовувати митну логістику в зовнішньоекономічній діяльності.
 • Дмитро Пасенко, Керівник департаменту агентських і консультаційних послуг у сфері промислової та логістичної нерухомості, Cushman & Wakefield.
  Тема: Тенденції та перспективи ринку складської логістики в 2019-2020 роках. Аналіз основних чинників: вакантність, попит, нова пропозиція. Основні угоди на ринку в QI 2019 годa.
 • Віктор Вусатий, Керівник Київського регіонального структурного підрозділу «Логістик Форкліфт».
  Тема: Водій навантажувача. Цінність кваліфікованого персоналу, правильний підбір, навчання.

!Программа формується актуальними темами та спікерами.

Спец-проекти в рамках конференції:

 • Змагання водіїв вилковим навантажувачів. Це можливість не тільки показати Вашим чинним і потенційним клієнтам високий рівень роботи Ваших фахівців вантажної техніки, а й приємна можливість виграти цінні призи, як для компанії, так і самим водіям.
 • Виставка обладнання, техніки і технологій обіцяє демонстрацію інновацій в логістиці. Це можливість, в буквальному сенсі доторкнутися до обладнання, техні¬ке. Приміряти “на себе” і оцінити придатність для Вашого бізнесу.
 • Тематичні майстер-класи зі складської логістики. Другий день заходу буде наповнений майстер-класами від практиків-логістики, які розкриють цікаві кейси та поділяться з учасниками досвідом реалізації проектів.

Вперше за 10 років Всеукраїнський День Логіста виходить за рамки звичного формату: В цьому році Особливістю заходу, стануть

Змагання водіїв навантажувачів.

Офіційним Партнером змагань виступить компанія – Logistic Forklift.

Змагання будуть проходити на техніці Logistic Forklift, а саме на автонавантажувачі Goodsense, з коробкою автомат.

Детальні характеристики навантажувача Тут.

Умови участі в змаганнях і проходженні кваліфікації читайте Тут.

Завантажити лист завдань, які будуть на змаганнях можна по Посиланням.

Дивіться, як проходять змагання:

Серед постійних учасників Дня Логіста: Афіна – Груп, Cushman & Wakefield, Delivery Group, European Pallet Association E.v. EPAL, Fozzy Group, Nemiroff, Neolit Logistics, Pro-Consulting, Smart Solutions, Utec Logistics, Vodafone Україна, АВК Конфекшінері, Алло, Апскейл Лоджистикс, АрселорМіттал Кривий Ріг, АТБ-маркет, Бель Шостка, BERTA group, Білла Україна, Велика Кишеня , Глобинський м’ясокомбінат, Евромикс, ІнтерКаргоТрак, Иприс-Профіль, Кормотех, КТ Україна, Метро кеш енд Кері Україна, Миронівський хлібопродукт, Модерн-Експо, Море Пива, EVA, Рабен Україна, Самсунг Електронікс Україна Компані, Субару Україна, НВК, Транспортна компанія SAT, Юрія-Фарм, Таврія В, Епіцентр К, ЕНЕРДЖІ ГМБХ, Ekol Logistics, і ін.

Відгуки учасників конференції:

 • Високий рівень заходу. Висока кваліфікація доповідачів. Вважаю, що конференція не просто важлива, вона необхідна. Все що пов’язано з автоматизацією
  процесів, абсолютно все !!! Завдяки конференції дізнався про нові IT рішеннях, конференція стане темою для впровадження деяких з них в моїй компанії. Олександр Чукіло, Корса.
 • Вважаю, що конференція важлива, особливо теми: «Аналітика ринку праці – тренди і проблеми логістів і не тільки», «Українська митниця. Особливості виконання митних формальностей при переміщенні товарів через митний кордон України. Андрій Пушкар, Броксіс Логістик.
 • Запам’яталася хороша технологія, продуманість до дрібниць. Конференція дає можливість підготувати компанії до автоматизації, оптимізації бізнес-процесів. Завдяки події отримав новий досвід від колег. Олександр Коркунда, Голден Тайл.
 • Конференція важлива для загального розвитку. Відмінна організація заходу. Сподобалася тема крадіжка вантажу, розуміння схем крадіжки при доставці, буду вживати заходів на своєму підприємстві і контроль перевізників. Євген Черкасов, СТВ Груп.
 • Отримав можливість познайомитися з колегами по напрямку. Реальні методи, практики, рішення для використання в реальних логістичних ситуаціях (проблеми). Олексій Бондарчук, ТОВ «АТБ-маркет»

Відео – відгуки учасників Всеукраїнського Дня Логиста дивіться на нашому YouTube каналі.

Партнери Всеукраїнського Дня Логиста:

Офіційний Партнер – Logistic Forklift
Партнер конференції – Енерджі ГМБХ
Трансформаційний Партнер – YouCoach
Партнер кава-брейків – Trevi

* Пакет «Стандарт» доступний тільки учасникам від компаній рітейлерів, дистриб’юторів, виробників. Для Постачальників рішень і послуг дуступно пакети: «Преміум», «Бізнес».

Отримайте знижку 5% по промокодом ОК40
Онлайн-реєстрація для бронювання місця.

Контакти організаторів: 067-828-22-59, ok@trademaster.com.ua

Не пропустіть можливість зустрітися з елітою логістичного ринку України. З нетерпінням чекаємо Вас на XXI Всеукраїнському Дні Логіста!

Організатор TradeMasterGroup. 10 років довіри ТОП-менеджерів України та зарубіжжя.

Деталі

Початок:
30 Травня 2019
Закінчення:
31 Травня 2019
Сайт:
https://trademaster.ua/events/conferences/dl

Організатор

TradeMasterGroup
Телефон:
067-828-22-59; 067-502-99-00
Е-mail:
ok@trademaster.com.ua
Сайт:
https://trademaster.ua

Місце проведення

Гостинично-Ресторанный комплекс Siesta
ул. Мыкильска, 2
Киев, Софиевская Борщаговка, 08137 Украина
+ Google Map
Телефон:
+38 (044) 402-11-81
Сайт:
siesta-hotel.com.ua