«Синього екрану смерті» більше немає

Його колір змінили на зелений і зробили більш зрозумілим для неосвічених користувачів. Раніше, про цю зміну натякнув працівник Microsoft Матіс Хукстра (Matthijs Hoekstra), слідом на екран потрапив вже користувач нової ОС.

8RPHmIJ8e4s

Синій екран смерті (англ. Blue Screen of Death, BSoD) — помилка, з якою стикаються більшість користувачів, що працюють в операційній системі сімейства Windows. Це повідомленням про критичну системну помилку в операційних системах Windows. З випуском Windows 8 в компанії оновився екран з помилкою, і замість відображення детальної технічної інформації використаний спрощений підхід, зрозумілий для користувачів, при якому відображається сумний смайлик і повідомлення про необхідність перезавантаження комп’ютера.

Зміни прийшли разом з оновленням операційної системи 14997. Таким чином розробники збираються відокремити старі помилки, які виникали в старій версії системи, від нових, які будуть з’являтися у тих, хто використовує оновлення.

Поки що, доступ до «зелені» є тільки в учасників тестової програми. Можливо, зелений екран переміститися і в загальнодоступну версію, Хукстра підтвердив тільки те, що вона поширюється на учасників тестової версії.

Тепер «зелений екран смерті» відображає QR-код, який дозволяє користувачам знайти рішення помилки в інтернеті, а фахівцям розібратися в причинах збою.

Джерело: macdigger.ru

Похожие материалы