Loading Події

« Усі Події

 • This event has passed.

Форум бізнес- і IT-лідерів Accelerate

14 Червня 2019

Подія Navigation

Форум айти

Terrasoft запрошує на масштабний відкритий захід для бізнес- та IT-лідерів

14 червня в Києві, в Палаці спорту, відбудеться Форум бізнес- та IT-лідерів 2019 – наймасштабніший відкритий захід для представників бізнесу та ІТ-спільноти.

Як швидко трансформуватися в умовах надшвидкостей, подолати виклики ринку та прискорити розвиток бізнесу? Лідери найбільших організацій України зберуться на одній сцені, щоб поділитися практичним досвідом, кейсами та історіями успіху у вирішенні найбільш актуальних питань бізнес-середовища.

35+ спикерів готові поділитись з учасниками своїми ідеями, досвідом та експертизою. На сцені виступатимуть топ-менеджери та експерти OТП Банк, Biopharma, Fedoriv, Нова Пошта, Київстар, Wargaming, Metinvest Digital, Kredobank, EVO, Deloitte, Датагруп, BKW Group, ТАВРІЯ В, IDC та інших провідних компаній України.

Відкриє захід KEYNOTE-сессія в рамках якої виступлять відомі бізнес-лідери:

Участники форума

 4000 УЧАСНИКІВ – 30 СПІКЕРІВ – 10 ТЕМАТИЧНИХ СЕКЦІЙ Яскрава keynote-сесія, надихаючі виступи спікерів, необмежені можливості для нетворкінгу, масштабна експозона ― гостей форуму чекає насичена програма, де кожен учасник зможе знайти для себе активності, найбільш цікаві по тематиці та формату.

BUSINESS: пошук нових точок для прискорення бізнесу

 • #accelerate  –  стратегії та підходи найбільших компаній, які допомагають швидко розвиватися з урахуванням змін зовнішнього середовища.
 • #thecustomer  –  кейси впровадження інновацій в маркетингу, продажах і клієнтському сервісі.
 • #transformation  –  способи швидкої трансформації в умовах надшвидкостей: досвід експертів з різних галузей бізнесу.

TECHNOLOGY: глибоке занурення в цифрові технології і практику їх використання

 • #everyone-a-developer  –  епоха low-code: як автоматизувати будь-які бізнес-ідеї за лічені хвилини.
 • #process-excellence  –  передові практики управління бізнес-процесами та застосування BPM-технологій для підвищення продуктивності команди.
 • #tech-point  –  як отримати бізнес-результат від чат-ботів, AI, RPA та інших сучасних технологій.

ACADEMY: лише перевірені методики підвищення ефективності організації

 • #how-to  –  практика побудови процесів B2B-продажів, лідогенерації, управління проектами по Agile.
 • #best-practice – методології підвищення ефективності продажів, управління IТ-сервісами, побудови процесного офісу, управління знаннями.

OPEN STAGE: інтерактивний майданчик для нетворкінгу та пошуку нових рішень

 • #it-ecosystem  –  знайомство з готовими технологічними рішеннями, які допоможуть виконувати завдання різної складності.
 • #braindates  –  клуб для спілкування і знайомства з гостями та спікерами заходу в форматі «Business speed dating».

ВІДКРИТИЙ ФОРМАТ ЗАХОДУ Форум бізнес-та IT-лідерів  проводиться в рамках Глобального туру Terrasoft  –  серії безкоштовних заходів по всьому світу, метою яких є обмін досвідом та знаннями в різних питаннях управління організацією. Отримані знання та інсайти допоможуть знайти нові можливості для зростання і стануть драйвером змін у вашій компанії. Приєднуйтесь та запрошуйте своїх колег, участь безкоштовна! Дізнатися деталі та зареєструватися для отримання персонального квитка можна на сайті форуму.

Забронювати місце

ОРГАНІЗАТОР ФОРУМУ Компанія Terrasoft  –  один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами та CRM, з офісами в семи країнах і більш ніж 500 партнерами по всьому світу. Тисячі великих і середніх компаній використовують платформу bpm’online для оптимізації та прискорення процесів продажу, маркетингу та сервісу, а також операційних процесів організації. Місія Terrasoft – допомагати компаніям прискорюватися.

Форум конференцияАйти форум

Деталі

Дата:
14 Червня 2019
Сайт:
https://bit.ly/2WsbRfr

Організатор

Terrasoft
Телефон:
+38 (044) 363 31 33
Е-mail:
info@terrasoft.ua
Сайт:
https://bit.ly/2WsbRfr

Місце проведення

Дворец Спорта
Спортивная площадь, 1
Киев, Украина
+ Google Map