Loading Події

« Усі Події

  • This event has passed.

Конференція Fbconf

28.09.2018 в 09:00

Подія Navigation

Конференция по Фейсбук и Инстаграм

28 вересня 2018 року в конгрес-холі Прем’єр готелю Русь, пройде конференція fbconf, повністю присвячена роботі з Facebook і Instagram, а також всьому що з ними пов’язано.

Чому саме Facebook? На сьогоднішній день це найбільша соціальна мережа в світі, і її масштаби тільки ростуть. Facebook має інструменти, які дозволяють спілкуватися зі своєю аудиторією і завойовувати нову по всьому світу. Завдяки детальному таргетингу можна рекламувати свої товари та послуги на «саму цільову» аудиторію. Адже не тільки вік і стать мають значення, але ще і теми, якими люди цікавляться.

Семинар про фейсбук и инстаграм

Але разом з тим в Facebook є свої жорсткі правила, яких слід дотримуватися інакше Ви ризикуєте залишитися не тільки без реклами, але і без аккаунта.

Саме про те, як вести себе в мережі, як просувати свої сторінки, як рекламувати свої товари та послуги, як працює Instagram, кому і навіщо він потрібен – піде мова на fbconf.

Спікери конференції, це ті люди, які щодня працюють з Facebook і вибудовують свій бізнес навколо нього. Тому якщо Ви ще не відкрили для себе такий вид заробітку, і хочете дізнатися з чого почати і як влаштована вся кухня зсередини – Вам варто піти!

Якщо ж Ви вже працюєте з мережею, то все одно зможете отримати багато корисного контенту. Оскільки Facebook як живий організм росте, розвивається і поповнюється новими опціями і фішками практично щодня. Часом поновлення інтерфейсу там можна побачити 2 рази за день 🙂

Йдучи на зустріч всім бажаючим відвідати конференцію – квитки розділені на категорії, щоб кожен міг вибрати собі той набір опцій, які вважатиме за потрібне і який впишеться в його бюджет.

Встигніть купити потрібний Вам квиток за мінімальною ціною!

Більш детальну інформацію Ви можете знайти на сайті http://fbconf.com/

Хочете піти? Ловіть промо код на знижку 5% – marketer5ua

Деталі

Дата:
28.09.2018
Час:
09:00
Сайт:
http://fbconf.com

Місце проведення

Конгрес-хол Прем’єр готелю Русь
4 Hospitalna
Kyiv, Украина
+ Google Map
Телефон:
+38 044-33-88-968