Loading Події

« Усі Події

  • This event has passed.

Всеукраїнський саміт Smart Kids

22 Травня 2019 в 10:00 - 19:00

Подія Navigation

Смарт Кидс саммит

Всеукраїнський саміт постачальників товарів і послуг для дітей Smart Kids, Київ, 22 травня 2019

Бейбі-індустрія, батьки-мілленіали і систематизація бізнесу: як пов’язані ці поняття і чому вам це потрібно.

Для кого?

Власникам бізнесу і постачальникам в сфері дитячих послуг, топ-менеджерам, педагогам, дитячим лікарям і всім експертам в дитячо-батьківській ніші.

Google календар показує 2019-й рік. Діти, народжені в 2000-х закінчують другий курс або розвивають третій start-up. Мами і тата, що з’явилися під час розпаду СРСР слідують теорії прихильності і вибирають для своїх дітей все найкраще – сад, школа, развивашки-іграшки-брязкальця.

Як 10-й Iphone став невід’ємною ознакою статусу, так і дорогі іграшки з приватною освітою говорять про усвідомленість і любові сучасних батьків. Бренди дитячих клінік і магазинів, приватних навчальних закладів та розвиваючих центрів вступають в конкуренцію не тільки між собою. Сьогодні кожна компанія бореться за увагу споживача з YouTube, Facebook, Instagram і ще десятком онлайн і оффлайн-ресурсів. Неправильне слово, неточна характеристика і ви назавжди потрапили в «кошик» свого потенційного клієнта. Дитяча сфера – дитячий бізнес? Як би не так.

Кращі експерти бейбі-індустрії України, підприємці-практики і стратеги розкажуть:

  • про головні тенденції розвитку ринку,
  • про руйнуючі бізнес проблеми і їх вирішеня,
  • про те, як працювати з командою,
  • чому і як потрібно орієнтуватися на результат,
  • що потрібно для відкриття своєї справи в ніші,
  • як боротися (і чи потрібно) з конкурентами.

Якщо ви власник бізнесу, топ-менеджер або експерт, який мріє відкрити свою справу в ніші дитячої індустрії, бронюйте місце сьогодні, інакше завтра буде пізно.

Діти з кожним роком стають розумнішими, батьки перебірливими, а конкуренти кмітливішими. На Всеукраїнському саміті Smart Kids ви зможете не тільки визначити «мову», на якій спілкуватися з батьками, але і побачити сильні і слабкі місця для розвитку.

Ще ніколи сфера послуг для дітей не була настільки широкою і затребуваною. Ставки високі. Результати виправдовують зусилля в Х-кратному розмірі.

Тут все по-дорослому.

Тетяна Лахтадир (директор з розвитку мережі «Будинок іграшок»), Тетяна Сорокіна (засновник мережі дитячих установ «Тотоша»), Галина Шостак (засновника мережі дитячих установ «Emily Club»), Кирило Куницький (засновник і головний виконавчий директор «Бізнес-Конструктор») Артем Розмова (засновник і керівник Gagarin studio) і ще кілька важливих гостей поділяться досвідом, напрацюваннями та головними інсайтами.

Вас чекають кращі експерти бейбі-індустрії і найактуальніші теми. Немає часу чекати, реєструйтеся і отримаєте secret power для прориву.

Деталі

Дата:
22 Травня 2019
Час:
10:00 - 19:00
Сайт:
http://bit.ly/2HjgL58

Організатор

Бизнес-Конструктор
Телефон:
+380 97 989 46 46
Е-mail:
v.anyschenko@bizconstructor.com
Сайт:
bizconstructor.com

Місце проведення

ТРЦ «Космополитъ»
ул. Вадима Гетьмана, 6
Киев, Украина
+ Google Map
Телефон:
+380 44 237 12 63
Сайт:
bit.ly/2HjgL58